Opony letnie Michelin – klasa Premium wśród opon

Opublikowane przez
Opony letnie Michelin – klasa Premium wśród opon

MICHELIN ENERGY SAVER+

Są to opony letnie najwyższej klasy jednego z wiodących światowych producentów, który będąc pewnym najwyższej jakości udziela 10 letni okres gwarancji na swoje opony. Opona letnia Michelin Energy Saver + to udoskonalony model Michelina Energy Saver, w którym poprawiono opory toczenia aż o 18%, co wpływa na znaczne ograniczenie zużycia paliwa podczas jazdy. Ponadto, producentowi udało się wypracować bardzo długą żywotność tej opony, co na tle konkurencji plasuje opony Michelin w czołówce najlepszych opon dostępnych na rynku. Jeśli bylibyście zainteresowani zakupem asortymentu jakim są opony letnie Warszawa to bez problemu możecie je zakupić w wielu sklepach internetowych takich jak Autoopony.eu jak również w profesjonalnych serwisach opon w Stolicy.

 

MICHELIN PRIMACY 3

Ten model opon letnich z kolei to opony przeznaczone do szybkich, wręcz sportowych aut. Tutaj, producent  najwięcej uwagi poświęcił cechom opon pod kątem osiągów i maksymalnej przyczepności, ale nie zapominając o komforcie jazdy i o umiarkowanej ścieralności opon.

Zarówno wzór bieżnika jak i guma z jakiej wykonana jest opona, stworzone zostały by auto miało jak najkrótszą drogę hamowania oraz świetną przyczepność na każdej drodze.

Konstrukcja opon także została odciążona, tak by poprawić ich osiągi.

Te opony nie należą do najtańszych ale dzięki długiej żywotności opon Michelin i wysokiemu komfortowi, podróżowania na nich, są warte swojej ceny.

 

MICHELIN LATITUDE SPORT 3

Ten rodzaj opon letnich dedykowany został do aut klasy SUV czy 4X4  oraz samochodów terenowych.

To połączenie opon komfortowych z oponami o najwyższych osiągach dedykowanych do ciężki samochodów typu SUV.

W wyniki wprowadzenia nowej technologii produkcji i najnowocześniejszych materiałów, opony letnie Michelin charakteryzują się krótszą o aż 2,7m drogą hamowania w stosunku do poprzedniego modelu tych opon oraz utrzymują wysoki komfort i żywotność tak charakterystyczny dla opon marki Michelin.

Przyczepność tych opon na mokrej nawierzchni jest wręcz wzorcowa, co rekompensują wyższą cenę zakupu.

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To top ↑